swyft trade competition sistemkoin

?? SWYFT Network Trading Competition 

The Top 10 Swyft Network (SWYFTT) traders will win rewards up to 5,000 SWYFTT from April 6th to April 26th!

SWYFTT/BTC Trade Competition

Total Reward: 10,000 of SWYFTT

?1st Prize – 5,000 SWYFTT
?2nd prize – 2,500 SWYFTT
?3rd prize – 1,500 SWYFTT
4th prize – 500 SWYFTT
5th prize – 250 SWYFTT
6th – 10th prize – 50 SWYFTT

Traders will be ranked based on trading volume (buys and sells, excluding all wash/self trading).

 

About Swyft Network

Swyft was formed on November 20th, 2018 by a passionate and dedicated team looking to solve the most common problems facing cryptocurrency adoption across the globe. Vision of Swyft is to not only enhance the user experience with any ability to earn a passive income, but to also create the most compelling cryptocurrency ecosystem of the 21st century by driving the worlds transition to a digital currency economy. This will be delivered through DApp (smart contract) design, payment gateways via platform modules and marketplace deployment.

Goal of Swyft is to build a stable unit of value for transacting business, and a portfolio of applications that uses that unit of value to bring cryptocurrencies to the masses.

Please visit the official website for more information about Swyft Network. / Telegram: @SWYFTCHAT

?? SWYFT Network Takas Yarışması

6 Nisan – 26 Nisan, 2020 tarihleri arasında en çok Swyft Network (SWYFTT) takası yapan 10 kişi 5,000 SWYFTT’ye varan ödüller kazanacak!

SWYFTT/BTC Takas Yarışması

Toplam Ödül: 10,000 SWYFTT

?1.lik ödülü – 5,000 SWYFTT
?2.lik ödülü – 2,500 SWYFTT
?3.lük ödülü – 1,500 SWYFTT
4.lük ödülü – 500 SWYFTT
5.lik ödülü – 250 SWYFTT
6.lık – 10’luk ödülü – 50 SWYFTT

Sıralama alım – satım işlem hacmine göre yapılacaktır. Wash trading işlemler hacme dahil edilmeyecektir.

Swyft Network Hakkında

Swyft, 20 Kasım 2018’de kripto para birimlerinin küresel çapta karşılaştığı yaygın problemleri çözmeyi amaçlayan bir ekip tarafından kuruldu. Swyft’in vizyonu, sadece kullanıcı deneyimini iyileştirmek değil, aynı zamanda dünyanın dijital para ekosistemine geçişini sağlayacak 21. yüzyılın en cazip kripto para ekosistemini yaratmaktır. Bunu ise DApp tasarımı, platform modüllerini kullanan ödeme ağ geçitleri ve piyasa dağıtımı yoluyla sağlayacaktır.

Swyft’in amacı, işlem yapmak için istikrarlı bir değer birimi oluşturmak ve kripto paraları kitleler ile buluşturacak bu değer birimini kullanan bir uygulama portföyü yaratmaktır.

Swyft Network hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen resmi sitesini ziyaret edin ya da Telegram üzerinden @SWYFTCHAT

Leave a Reply