Storiqa (STQ) Upgrade & Token Swap

Due to the token upgrade of Storiqa (STQ), STQ trade, deposit and withdrawals will be suspended as of December 13, 12:00 (UTC+3). Please cancel your orders before this date. Orders that are not canceled will be canceled automatically by the system. The announcement will be made when operations are re-opened. Thank you for your understanding.

STQ tokens in your Sistemkoin account will automatically be exchanged to SWYFTT as 11288: 1. No need to take any action during this period. SWYFTT will be listed on December 16. Please note that must not deposit STQ tokens in your Sistemkoin account after the upgrade. This will result in the loss of your tokens.

SWYFTT Website: https://swyft.network

Storiqa (STQ) Güncellemesi ve Token Değişimi

Storiqa (STQ)’nın gerçekleştireceği token güncellemesi nedeniyle STQ takas, yatırım ve çekim işlemleri 13 Aralık 12:00 (UTC+3) itibariyle durdurulacaktır. Lütfen emirlerinizi bu tarihten önce iptal ediniz. İptal edilmeyen emirler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecektir. İşlemler yeniden açıldığında sosyal medya üzerinden duyurulacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sistemkoin hesaplarınızdaki STQ tokenlarınız otomatik olarak 11288:1 oranında SWYFTT’ye çevrilecektir. Bu durum esnasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. SWYFTT 16 Aralık’ta listelenecektir. Lütfen güncelleme işlemi gerçekleştikten sonra STQ yatırımı yapmamanız gerektiğini unutmayınız. Bu tokenlarınızın kaybı ile sonuçlanacaktır.

SWYFTT Website: https://swyft.network

Leave a Reply