IEO Nedir Video

By Temmuz 2, 2019Şubat 4th, 2020Video

IEO nedir?

IEO, bir token ve bir kripto para borsası ile gerçekleştirilen bir fon toplama yöntemidir. Hem borsa hem de token geliştiricisi, bu fon toplama yönteminde aktif olarak rol oynar. Token geliştiricileri, token projelerini kripto para borsaları aracılığıyla satmak için borsalara belirli bir ücret ödemek zorundadır. IEO sürecinde ise, token projeleri yine kripto para borsalarında satılır ancak süreç bittikten sonra borsada listelenmeye devam eder. Böylece borsa, token projesinin pazarlamasında oldukça önemli bir rol oynamış olur.

IEO token yatırımı yapılır mı?

IEO’lar, iyi bir yatırım aracı arayan kişiler tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir. Bu nedenle yatırım yapmak isteyenler, IEO süreçleri aracılığıyla gerçekleşen token satış projelerini inceleyebilir. Kripto para borsaları, bu token projelerini satmaya başlamadan önce iyi bir araştırmaya tabi tuttukları için dolandırıcılık olasılığı da son derece düşüktür.

IEO ile ICO farkı nedir?

IEO’nun ICO’lardan en büyük farkı token satışının bir borsa üzerinde gerçekleşmesidir. ICO sürecinde token satışı, halka açık bir şekilde gerçekleştirilir. IEO sürecinde ise, token projesinin satışını gerçekleştiren borsaya üyeliğinizin olması gerekir. IEO süreçlerine, güvenilir borsalar aracılığıyla kolayca katılabilirsiniz.

Sistemkoin Blog Talk Learn | https://sistemkoin.com

Leave a Reply