Ethereum eRush (EER), dünyadaki ilk Proof of Live madencilik konsensüsüdür. 10 dakikada bilgisayarınıza kurarak hemen madencilik yapmaya başlayabilirsiniz. Toplam arzı 24.092.240 olan EER, her 730 blok sonunda yarılanma (halving) gerçekleştirecek.

EER, madenciliğe getirdiği kolaylık ile yeni bir dönem açmayı hedefliyor. Madencilerin üretim yapabilmesi için cihazlarını sürekli açık tutmaları yeterli. Bu şekilde üretim gerçekleştiren madenciler, günde 16.000 EER alabilecek.

Ayrıca EER’nin sahip olduğu memo özelliği, Ethereum ağı içinde memo’nun yanında alfa numerik metin gönderme imkanı da tanıyor.

Nasıl madenci olurum?

Öncelikle içinde minimum 0.2 Ethereum olan bir Ethereum adresine ihtiyacınız var. Daha sonra infura.io gibi bir web3 sağlayıcısı ve biraz Ethereum eRush ile madencilik yapmaya (minimum 100 EER, maksimum 2999 EER) başlayabilirsiniz.

Detaylı anlatım için buraya tıklayın.

İnternet Sitesi: https://erush.org/

What is Ethereum eRush & how to mine?

First ever proof of live mining consensus in the world. You can install on your computer in just 10 minutes can start mining instantly this is a new age, clean and simply mining.

Ethereum eRush’s total supply is 24.092.240 but miners can receive 16.000 coins daily.

After 730 block reward later total reward will be half as 8000 from 16.000.

Ethereum eRush’s memo feature is to enable the sending of a alphanumerical text in the Ethereum network alongside the memo.

How you can be a miner?

First of all you need an Ethereum address , this address need to be minimum 0.2 Ethereum then you need a web3 provider like infura.io and some Ethereum eRush, you can start mining minimum 100 EER maximum 2999 EER.

Website: https://erush.org/

Leave a Reply