Dünyanın En Güvenli Cüzdanı: BeLL Wallet

By Ağustos 9, 2019Nisan 16th, 2020IEO, Nedir

BeLL Wallet, kripto para yatırımcılarının en önemli ihtiyaçlarından birine odaklanıyor: kripto paraların güvenle yönetimi ve saklanması. Bell Platform tarafından yaratılan BeLL Wallet, merkezsiz borsa desteği, sigortası ve varlık transfer protokolü ile varlıkları %100 güvenli bir şekilde korumayı hedefliyor.

BeLL Wallet misyonunu ‘dünyanın en kullanışlı ve güvenli cüzdanı olmak’ olarak tanımlıyor. Bu misyonunu ise sürekli güncellemeleri, yeni özellikleri ve sigortalı niteliği ile gerçekleştirmeyi amaçlıyor.

BeLL DEX

BeLL, merkezsiz borsa karının tamamını BeLL sahipleri arasında paylaştıracak olması ile dikkat çekiyor. BeLL DEX, blok zincirinin en fonksiyonel hizmetlerinden olan kişiler arası otonom ağı ve dağıtılmış muhasebe teknolojisini, BeLL sahiplerine sunuyor.

Sigortalı Cüzdan

BeLL Wallet, sigortalı ve merkezsiz bir platforma sahip olan bir cüzdan biçimidir. Normal cüzdanların aksine, şifrenizi unuttuğunuzda cüzdanınızdaki varlıklara yeniden erişmenize imkân tanır.

Kesintisiz Bağlantı

BeLL Wallet sahipleri, yetkilendirdikleri kişilerin cüzdanlarına erişmelerini sağlayabilir. Böylece, aileniz veya yakınlarınız cüzdanınıza erişebilir.

Müşterek Sahiplik

Bell Wallet’ta müşterek sahiplik özelliği bulunur. Bu özellik tercih edildiğinde çekim işlemi yetkilendirdiğiniz diğer tüm kullanıcılar onay vermeden gerçekleşmez.

BeLL Wallet’ın temel özellikleri:

  • Merkezsiz borsa
  • Sigortalı cüzdan
  • Varlık transfer protokolü
  • Müşterek sahiplik
  • Orijinal token ihracı

BeLL Token

BeLL token ile, varlık transferi gerçekleştirebilir ve BeLL Wallet sigorta ücretini ödeyebilirsiniz. BeLL ayrıca DEX işlem ücretleri, sigorta gelirleri ve cüzdanlar arası transfer ücretleri ile yeni bir iş modeli oluşturmayı amaçlıyor.

BeLL token (BELL), ERC20 token standardını kullanıyor. Toplam token arzı 100.000.000 olan BELL, bu arzın %30’unu ICO’da satılmak üzere ayırmıştır. Soft cap 5.000.000 dolar; hard cap ise, 30.000.000 olarak belirlenmiştir.

BeLL Wallet Sigorta Gereksinimleri

Twitter, Facebook ve Telegram hesabı: BeLL Wallet, sigorta yaptırmak istediğinizde kimlik doğrulaması için Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarınıza özel mesaj gönderir. Bu nedenle Twitter, Facebook ve Telegram hesabına sahip olmanız gerekir.

Görsel: BeLL Wallet hesabı oluştururken bir görsel yüklemeniz istenir. Bu görsel, sigorta yaptırmak istediğinizde de kullanılır.

Sigorta Ücretleri

Sigorta ücretleri, sigorta kapsamına alınacak kripto varlık tutarına göre değişmektedir. Sigorta ücretini BELL veya ETH olarak ödeyebilirsiniz.

  • 100.000 dolar altı: Aylık 100 BELL veya 0,05 ETH
  • 500.000 dolar altı: Aylık 500 BELL veya 0,3 ETH
  • 1.000.000 dolar altı: Aylık 1.000 BELL veya 0,7 ETH

BeLL Wallet IEO Sistemkoin’de

BeLL Wallet IEO, 8 Ağustos tarihinde Sistemkoin’de başladı. 31 Ağustos’a kadar sürecek token satışları için https://sistemkoin.com/ieo/token/BELL adresini ziyaret edebilirsiniz.

UYARI: Bu makale bilgilendirme amacı ile yazılmıştır. Herhangi bir öneri veya tavsiye içermez. Lütfen yatırım kararı almadan önce kendi araştırmanızı yapınız. 

Leave a Reply