Airdrop Nedir Video – Airdrop ile para kazanılabilir mi?

By Temmuz 2, 2019Şubat 4th, 2020Video

Airdrop nedir? Airdrop, yeni piyasaya sürülecek dijital varlıkların dağıtılması işlemidir. Airdrop ile elde edeceğiniz kripto paralar için ücret ödemezsiniz; ancak belirli koşulları sağlamanız beklenir. Dağıtılacak dijital varlığın sosyal medya platformlarında reklamını yaparak veya belirli bir miktar x dijital varlığına sahip olarak gerçekleştirilecek airdroptan yararlanabilirsiniz. Örneğin 1 Bitcoin sahibi iseniz, 1 Bitcoin Cash airdroptan gelir.

Airdrop neden gerçekleştirilir? Airdrop genellikle yeni piyasaya sürülecek kripto paranın tanıtımını yapmak, işlem görmesini sağlamak, potansiyel müşterilerine ulaşmak veya projeye yatırımcı kazandırmak amacıyla gerçekleştirilir. Bu durum, denemek için ücretsiz olarak verilen ürün veya hizmetlere benzetilebilir. İster bir gıda tadımı ister bir cilt bakımı uygulaması olsun amaç aynıdır: kişilerin ürünü/hizmeti tanıyarak müşterisi olmasını sağlamak. Dijital varlıklar için de durum değişmez. Kişilerin dağıtılan dijital varlıkları deneyimleyerek daimî kullanıcısı olması sağlanır.

Airdrop ile para kazanılabilir mi?

Airdroplar ile kayda değer miktarda para kazanmak mümkündür. Eğer elde ettiğiniz dijital varlık değer kazanırsa, sadece birkaç ufak işlemle para kazanmış olursunuz. Ancak tam tersi de gerçekleşebilir.

Airdrop ile para kazanmada zamanlama oldukça önemlidir. Hiçbir öne çıkan özelliği olmayan dijital varlıklar dahi kısa süreliğine de olsa kayda değer yükselişler gösterebilir. Bu nedenle, dijital varlığı araştırmalarınız doğrultusunda iyi bir şekilde analiz etmeli ve doğru zamanda satmalısınız.

Sistemkoin Blog Talk Learn | https://sistemkoin.com

Leave a Reply