24 Ocak 2020 Kripto Para Piyasalarında Son Durum ve İlk Kripto Para Günlük Destek-Direnç Seviyeleri

24 Ocak kripto para piyasaları toplam değeri, 229 milyar dolar olarak seyrediyor. Son 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise 93 milyar dolar. İşlem hacimlerinin satış yönlü olarak devam ettiği kripto para piyasasında Bitcoin baskınlık oranı, yüzde 66,2 olarak kaydedildi.

Dünün aynı saatinden bu zamana kadar yaklaşık 6,5 milyar dolarlık bir fon çıkışı görüldü. Piyasalarda ilk 10 kripto paranın ortalama getirisi negatif yönde yüzde 4,35 olarak gerçekleşti. Şu an için Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV), Litecoin (LTC) ve Stellar ortalamanın üzerinde kayıp yaşayan altcoinler oldu. Bitcoin ise yüzde 2,56 oranında gerilemeyle sabah saatlerinde 8.300 dolar bandında devam ediyordu.

İlk 10 kripto para gün içi kritik seviyeleri

Dün oluşan fiyat hareketlerine göre ilk 10 kripto için Fibonacci değerleri kullanarak hesapladığımız gün içi destek – pivot – direnç seviyelerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

Tabloyu incelediğimizde Asya seansında düşüş baskısının devam ettiğini görüyoruz. Piyasayı domine eden yüksek sermayeli kripto paralar, şu an pivot seviyelerinin altında el değiştiriyor.

Leave a Reply