23 Ocak 2020 Kripto Para Piyasalarında Son Durum ve İlk Kripto Para Günlük Destek-Direnç Seviyeleri

23 Ocak Perşembe, kripto para piyasaları toplam sermayesi, 235,43 milyar dolar seviyesinde bulunuyor. Mevcut sermaye değerine baktığımızda düne göre yaklaşık 6,5 milyar dolarlık bir sermaye çıkışı söz konusu. 24 saatlik ortalama işlem hacmi ise 87,2 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Sermaye değerine göre sıralanmış (Tether hariç) ilk 10 en büyük kripto para ortalama getirisi ise yüzde 4,21 oranında düşüş gösteriyor. En büyük 10 kripto paranın dünkü fiyat hareketleri baz alınarak Fibonacci düzeltme seviyelerine göre belirlenen günlük destek, direnç ve pivot seviyeleri ise aşağıdaki tablodaki gibi oluştu:

23 ocak ilk 10 kripto para

Asya seansında piyasanın çoğunluğunun satış görmesiyle Bitcoin ve diğer sermaye değeri yüksek altcoin’lerin sabah saatlerinde pivot seviyelerin altında işlem görüyor. Hatta günlük 2. destek bölgelerinde el değiştirdiği görülüyor.

İçerikteki bilgiler, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yapacağınız herhangi bir yatırımdan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve sistemkoin sorumlu değildir. Yatırım faaliyeti, sonuç olarak bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.

Leave a Reply